Ender Saraç, Gastrotalks’ın konuğu oldu

Gastrotalks Yeni Sezon Konuşmacısı ‘’ Ender Saraç’’ Feriye’de Gelenleri Büyüledi 

7 Aralık 12:13

GASTRO TURKEY


Gastronomi Turizmi Derneği tarafından organize edilen KANAAT ÖNDERLERİ konuşuyor temalı yemekli etkinlik olan Gastrotalks yeni sezon ilk konuğu ENDER SARAÇ gelen misafirleri büyüledi. GTD Ülkemizin değerlerini ön plana çıkartmak ,Yurtdışından ülkemize döviz kazandırıcı hizmet olarak Gastronomi Turizmi önemini arttırmak -farkındalık amaçlı düzenlediği Gastrotalks yemekleri ilki Feriye sarayında konuk konuşmacı Ender Saraç oldu.

Ender Saraç  ile Gastrotalks yemeğinde TC.TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Akparti Milletvekili Belma Satır ,TÜRSAB Genel Sekreteri Melike Ertekin, gibi isimler de dinleyici olarak katıldı. İnteraktif bir şekilde ilerleyen yemekli toplantıda ülkemizin değerlerini hatırlatmak için  Ender Saraç tarafından hazırlanan ve Feriye’nin şefi tarafından uygulanan çok özel bir menü hazırlandı.

Hem sağlıklı hem de lezzetli olmasına dikkat edilen özenle hazırlanan bu menüdeki uygulama başarısı için Feriye’nin şefine GTD özel ödül verdi. Gastrotalks etkinlğinde sınırlı sayıda vip misafire hizmet  verilen bu organizasyonda Beyin -Bağırsak ilişkisi -Sofra Adabı -Sağlıklı yiyecekler ve ülkemizin değerleri -Anadolu topraklarındaki endemik bitkiler -Baharatlar -Çin ve Peru mutfak kültürleri - Ülkemizin Obezite sorunu -Çocuk beslenmesi ve Gastronomi -Turizm ve Gastronomi ilişkisi gibi konular aktarıldı. Dolu dolu geçen basının çok ilgi gösterdiği toplantıda aile fotoğrafı ile son buldu.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.