YILIN EN ÖZEL ZAMANI ‘FESTİVE MENÜ’ FARKIYLA HAKKASAN İSTANBUL’DA DENEYİMLENİYOR

2024 yılı için heyecanlı geri sayım başlamışken Hakkasan İstanbul da yeni yılı keyifli buluşmalar, temenni ve planlarla karşılamak isteyenleri eşsiz bir deneyime davet ediyor

28 Kasım 08:23

GASTRO TURKEY

Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’da yer alan Hakkasan İstanbul, yeni yılı rafine bir lezzet ve eğlence ruhuyla karşılamak isteyen misafirlerini yılbaşı özel menüsüyle ağırlamaya hazırlanıyor. Kanton mutfak kültürüyle hazırlanan imza lezzetlere, şık sofralar ve görkemli yılbaşı dekorasyonu eşlik ediyor.Hakkasan İstanbul’da yılbaşı gecesi; canlı DJ performansları ve sürpriz etkinliklerle eğlence ve lezzetin lüks buluşma noktası olacak.

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyen ve yeni yılı imza lezzetlerin yer aldığı farklı bir menü ile karşılamayı arzulayan grup davetlerine ‘Festive Menü’ eşliğinde ev sahipliği yapan Hakkasan İstanbul’un yeni yıl lezzet seçkisinde; başlangıç olarak ‘Tresure of the sea baked dim sum’, ‘Fresh local greens and beetroot salad ve ‘Crispy spicy beef’ servis ediliyor. İthal ve üst kalite malzemelerle hazırlanan Festive Menü de ana yemek olarak ise; ‘Steamed red porgy and egg custard’, ‘Spicy peppercorn toban sauce’ ve imza lezzeti ‘Grilled szechuan fillet’ yer alıyor. 

Farklı bir lezzet arayışında olanlar için hazırlanan yardımcı yemek olarak ‘Autumn mushroom and golden squash’ ile ‘Fried trio organic wild rice’ şefler tarafından Festive Menü için özel olarak hazırlanıyor.Keyifli yeni yıl yemeğinin son dokunuşu olarak tatlı servisinde ise Hakkasan’ın tüm dünyada ünlenmiş özel imza tatlıları yer alıyor. ‘Festive Menü’ 1-30 Aralık tarihleri arasında yılbaşı ruhunu yaşamak isteyen tüm Hakkasan misafirleri tarafından deneyimlenebilecek. 31 Aralık gecesini heyecan ve lezzet dolu bir atmosferde kutlamak isteyenler için özel olarak düşünülen birçok detaya ek olarak yılbaşı özel menüsü de Hakkasan İstanbul misafirleri için hazırlanmış eşsiz tatlarla dolu olacak.

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


Fotoğraf Galerisi

WEB MEDYA AJANS