Wish More Hotel İstanbul’dan en fit lezzet

Kaliteli ve rahat bir konaklama deneyiminin yanı sıra, merkezi konumuyla da misafirlerine kolaylık sağlayan Wish More Hotel İstanbul, dünya mutfağından seçkin lezzetleri deneyimli şefleri aracılığıyla yorumlamaya devam ediyor

18 Ekim 09:10

GASTRO TURKEY

Başarılı şeflerinin dokunuşlarıyla, damaklarda unutulmaz tatlar bırakan beş yıldızlı otel, menüsünde sindirim dostu chia tohumu ile yapılmış, sağlıklı bir lezzete yer veriyor.

Wish More Hotel İstanbul, pandemi döneminde aldığı üst düzey hijyen önlemleri ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Farklı tat ve lezzet arayışında olanlar için farklı lezzetler sunan Wish More Hotel İstanbul’un deneyimli mutfak ekibinin modern dokunuşlarıyla yorumlanan lezzetlerine, bir yenisi daha eklendi. Türk ve dünya mutfağının gözde lezzetlerini bir araya getiren şefler, Yulaflı Chia Puding lezzetini kendi yorumuyla hazırlayarak, misafirlerinin beğenisine sunuyor. 

Hem fit hem lezzetli

Misafirlerine hem sağlıklı hem de hafif lezzetler hazırlayan Wish More Hotel İstanbul’un yetenekli şefleri, sindirim sistemi dostu olmasının yanı sıra, cilt sağlığını koruyarak yaşlanmayı geciktiren, metabolizma düzenleyici ve enerji deposu chia tohumu ile kan şekerini dengelemeye yardımcı yulafı bir araya getirerek mevsim meyveleri, bal ve taze nane eşliğinde eşsiz bir lezzet sunuyor.

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


serbetci alibaba