SHERATON ISTANBUL LEVENT’İN BAHÇESİNDE EĞLENCELİ LEZZETLER

İstanbul’un iş ve yaşam merkezi Levent’te kaliteli yeme-içme ve eğlence etrafında herkesi buluşturan Sheraton Istanbul Levent, cuma akşamları konuklarını manolya kokan serin bahçesinde zengin meze menüsü ve 90’ların sevilen Türkçe şarkıları eşliğinde eğlenmeye davet ediyor

31 Temmuz 11:01

GASTRO TURKEY

Metro hattı üzerinde yer alan, İstanbul’un her yerinden kolaylıkla ulaşılabilir Sheraton Istanbul Levent, şehirde cuma akşamlarına yeni bir soluk getiriyor. Özlenen yaz akşamlarını manolya kokan serin bahçesine taşıyan 5 yıldızlı otel, yetenekli şeflerin elinden çıkan zengin meze menüsü ve 90’ların sevilen Türkçe şarkıları eşliğinde herkesi şehirde yazın tadını çıkarmaya davet ediyor. Cuma akşamları saat 19:00 itibariyle servis edilen meze menüsünde patlıcan salatası, muhammara, atom, semizotu salatası, gavurdağı salatası, beyaz peynir, sarma, enginar ve mevsim meyveleri yer alıyor. Taze malzemelerle günlük hazırlanan menüde ayrıca deniz mahsulleri güveç, sote etli humus, kuzu ciğer tava veya soslu mini Antep içli köfteler arasından seçmeli olarak sunuluyor. Şehrin yeni buluşma noktası Sheraton Istanbul Levent’te sohbet ve eğlencenin gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ettiği Cuma akşamlarını 90’ların sevilen şarkılarıyla canlı DJ performansı renklendiriyor. Yaz boyunca her Cuma devam edecek olan meze menüsü lezzetseverlere sunuluyor. Menüye zengin meze çeşitlerinin yanı sıra içecekler de dahil.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.