Şef Murat Bozok'tan Ferida'ya özel 'Damak Çatlatan' yeni lezzetler

Şef Murat Bozok, Ferida menüsüne yepyeni lezzetler ekledi

23 Kasım 10:20

GASTRO TURKEY

Balkabağı çorbası, kuru etli paçanga topları, biryan, çıtır baklava ve pişmaniyeli tahinli kabak tatlısı menüye eklenen yeni lezzetlerden sadece birkaçı. İstanbul'un yeni buluşma noktası tarihi Fişekhane'de kısa süre önce kapılarını açan Ferida Brasserie, yeme-içme meraklılarının uğrak mekanı oldu. Şef Murat Bozok imzalı tabakların servis edildiği restoran menüsüne kış aylarına özel yeni lezzetler eklendi.

BALKABAĞI ÇORBASI İLE BAŞLANGIÇ, ÇITIR BAKLAVA İLE 'MUHTEŞEM FİNAL'

Murat Bozok'un üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı yeni lezzetler kısa sürede beğeni topladı. Menüye eklenen yeni lezzetler; balkabağı çorbası, kuru etli paçanga topları, peynirli ıspanaklı Ravioli, Boşnak sucuklu pizza, Biryan, patatesli Coleslaw salata ve baharatlı ızgara tavuktan oluşuyor. Ferida misafirleri, 'Muhteşem Final'i ise çıtır baklava ve pişmaniyeli tahinli kabak tatlısı ile yapacak.Kokteyl menüsüne de yeni tatlar ekleyen Ferida'da hafta sonları özel DJ perfomansları sergilenecek.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.