Özsüt’ten yeni yıl için lezzet harikası:  Kanaş Pasta

Mutluluk tadındaki ürünleriyle her mevsime lezzet katan Özsüt, çikolata tutkunlarının vazgeçilmez pastası Kanaş ile lezzet severlerin yeni yıla keyifle girmelerini sağlıyor.

4 Aralık 15:34

 

GASTRO TURKEY

Maharetli Özsüt ustalarının benzersiz tarifleriyle özel olarak hazırlanan Kanaş, Aralık ayı boyunca cazip fiyatıyla Özsüt müdavimlerinin beğenisine sunuluyor. Özsüt müdavimleri enfes Kanaş pastayı, mağazalarımızdan al-götür ve paket servis ile yeni yıla özel sadece 99 TL’ye satın alabiliyor.

Kakaolu kek katları arasındaki dopdolu özel bitter çikolatalı kreması ve eşsiz çikolata parçaları ile yılbaşının en güzel süsü olan Kanaş pasta, Aralık ayının yıldızı olarak Özsütlerdeki yerini alıyor. Mutluluk tadındaki ürünlerin yaratıcısı Özsüt, en kaliteli ve en taze ürünleri kullanarak hazırladığı çikolata şöleni Kanaş’ı, müdavimlerinin sevdikleriyle dilediğince paylaşmaları için sunuyor.

Mutluluğun tadını evlerde çıkartmak için!

Ayın lezzet harikasının tadına varmak isteyen lezzet severler al-götür ve paket servis seçeneğinden faydalanarak, Özsüt’ün Kanaş pastasını evlerinde keyifle deneyimleyebiliyor.   

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


serbetci alibaba