MÖVENPICK HOTEL ISTANBUL BOSPHORUS’TAN RAMAZAN AYI’NA ÖZEL LEZZETLER

Şehrin merkezindeki mükemmel konumu ile kusursuz hizmet anlayışı sunan Mövenpick Hotel İstanbul Bosphorus, Ramazan ayında da eşsiz lezzetleri bir araya getiriyor

16 Mart 12:57

GASTRO TURKEY

11 ayın sultanı olan Ramazan, iftar ve sahura özel hazırlanmış tatları ile Mövenpick Bosphorus’ta taçlanacak. 6 çeşit menü ile farklı damak zevklerine hitap edecek olan iftar menüsü, zengin iftariye tabağının ardından hünkar beğendi, kuzu tandır ve içli köfte gibi imza lezzetleri ve tatlılarıyla misafirlerin beğenisine sunulacak. Mövenpick Bosphorus’un lobby’sinde bulunan Hünkar Restoran ise asırlık geleneksel tatlarıyla iftar şöleni yaşatacak. Ramazan ayı boyunca davet ve çeşitli organizasyonlarınıza da eşlik edecek olan iftar menülerinin yanı sıra misafirler sahur menülerini de Mövenpick Bosphorus’un konforlu odalarına sipariş edebilecekler. 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


WEB MEDYA AJANS