“Makao’da Bir Gurme” 24Kitchen’da Başlıyor!

Avustralya’nın en çok izlenen aşçısı Justine Schofield, Makao'nun zengin kültürünü ve yemek tarihini keşfetmek için yola koyuluyor

29 Mayıs 12:11

GASTRO TURKEY

“Makao’da Bir Gurme” 1 Haziran Pazartesi  günü saat 11.00’de 24Kitchen ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Avustralya’nın en çok izlenen şefi Justine Schofield, yeni programında hem doğu hem batı kültürüne sahip olan Makao’nun zengin yemek tarihini keşfetmek için yola çıkıyor. Şef Schofield, etkileyici eski bir mimariye sahip olan Portekiz - Çin mirasından lüks otel ve tatil köylerinin parlak ışıklarına kadar Makao’nun geleneksel ve çağdaş yönlerini ele alırken eşsiz yemek kültürünü de izleyiciyle paylaşıyor.

“Makao’da Bir Gurme” 1 Haziran Pazartesi  günü saat 11.00’de 24Kitchen ekranlarında.

Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor. 

 

 

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


TAV