LEZZETİN MANZARA İLE BULUŞTUĞU THE MARMARA BODRUM TUTİ RESTAURANT

The Marmara Bodrum Oteli’nin terasında yer alan Tuti Restaurant, lezzeti eşsiz manzara ile buluşturarak, konuklarına unutulmaz akşam yemekleri yaşatıyor

8 Temmuz 19:42

GASTRO TURKEY

Türkiye’nin ilk ve tek özgün gastronomi derecelendirme sistemiyle hazırlanan İncili Gastronomi Rehberi’nden dört İnci sahibi olan Tuti Restaurant, Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerini usta şeflerin yaratıcı dokunuşlarıyla servis ediyor. 

Akşamüzeri güneşin batışının, güneş battıktan sonra şehrin, Bodrum Kalesi’nin, limanın ve uzaklardaki Kos Adası’nın ışıklarının seyredebildiği Tuti Restaurant’ta her akşam yemeği unutulmaz bir anıya dönüşüyor. 

Small Luxury Hotels üyesi olan The Marmara Bodrum yetişkin oteli olarak yaz tatilinde dinlenmenin ve Tuti Restaurant’ta romantik yemeklerin tadını çıkarmak isteyenlerin ideal adresi oluyor. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


TAV