“à la şerife” den Patatesli Tarifler 24Kitchen Ekranlarında

Şerife Aksoy ile “à la şerife” 2. sezonun 7. bölümüyle 3 Mayıs Pazar günü saat 12.30’da  24Kitchen ekranlarında

30 Nisan 17:09

Her bölümünde tek bir malzemeyi kendine has tekniklerle farklı ve özel tariflere dönüştüren Şerife Aksoy, “à la şerife” nin 2. sezon 7. bölümünde, mutfakların vazgeçilmez ürünü ve belki de en temel gıdası olan Patates ile harika lezzetler hazırlıyor. 

Şerife Aksoy, bu bölümde yetiştirdiği birbirinden farklı çeşit olan patateslerini hasat ediyor. Kendi arazisinde ürettiği patateslerle ilk olarak Fırında Sosisli Patates; ardından kıtır kıtır lezzetiyle Bebek Patatesli Hardallı Yeşil Elmalı Salata ve son olarak da domates sosunu kullanarak muhteşem bir Hindi Etli Çökertme Kebabı hazırlıyor.

Şerife Aksoy ile “à la şerife” 2. sezonun 7. bölümüyle 3 Mayıs Pazar günü saat 12.30’da 24Kitchen ekranlarında. Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

 

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.