La Mia Luce, özel reçeteli yaz kokteyllerini misafirlerinin beğenisine sunuyor

La Mia Luce İşletmecisi Kubilay Pekşen;‘’Kokteyllerimiz Hem Serinletecek Hem De Hafızalara Kazınacak’’

31 Mayıs 11:23

GASTRO TURKEY

İstanbul’un ödüllü İtalyan restoranı La Mia Luce’nin işletmecisi Kubilay Pekşen ‘’Yazın tadını La Mia Luce’nin hem serinleten hem de eşsiz tadıyla hafızalara kazınan kokteylleriyle çıkartın’’ dedi.Yaz aylarında ferahlamak isteyenlerim en çok tercih ettiği içecekler başında kokteyller geliyor. Lezzet tutkunlarının Suadiye’deki adresi, ödüllü İtalyan restoranı La Mia Luce, misafirlerini özgün kokteylleri ile buluşmaya davet ediyor. Frozen Margarita’dan Aperol’a ,farklı aromalı cin kokteyllerinden Negoni’ye kadar çeşitli seçenekleri menüsünde bulunduran ödüllü adres La Mia Luce, yaz kaçamaklarınız için sizleri bekliyor.

Yazın En Çok Tercih Edileni: Frozen Margarita!

Mevsim meyvelerinden hazırlanan ve özel portakal likörü ile tatlandırılan Frozen Margarita’nın yazın en çok tercih edilen kokteyllerden biri olduğunu belirten La Mia Luce İşletmecisi Kubilay Pekşen, ‘’Özellikle lime, çilek ve kavundan yapılan Frozen Margarita çok seviliyor. Bunun dışında Aperol ve Negoni’de en çok talep görenler arasında. Baharatlı ve acımtırak kokteyller tatlıya oranla daha çok tercih ediliyor. Ayrıca misafirlerimizin isteğine göre de elimizde bulunan malzemelerle farklı kokteyller de yapabiliyoruz’’ diye konuştu.

Kokteyllere Alternatif Olarak; Blush

Pekşen, ‘’Meyve aromalı serinleten kokteyllere alternatif olarak klasik severlerin vazgeçilmezi olan Blush’ta en çok tercih edilenler arasında. Her daim talep gören ve sevilen eşsiz İtalyan şaraplarımız yaz akşamlarının da tatlı kaçamaklarına eşlik etmeye devam ediyor. Yazın daha çok Blush tercih edilse de misafirlerimizin favorisi her zaman kırmızı şaraptır’’ dedi.

Kokteyllere Meyve Tabakları Eşlik Ediyor

Alkollü kokteyller dışında alkolsüz mojitonun da talep gördüğünü belirten Pekşen, ‘’Misafirlerimiz isteklerine göre çeşitli alternatifleri menümüzde bulabilir. İçeceklere eşlik eden tatlı ve yemek çeşitlerimizi deneyimleyebilirler. Kokteyllerle birlikte meyve tabağı, şaraplarla birlikte peynir tabağı daha çok tercih edilse de her zaman farklı alternatifleri menümüzde bulabilirler’’ dedi.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.