İTALYAN ŞEFLE TAZE MAKARNA ZAMANI

Sheraton Istanbul Levent’in İtalyan Executive Şefi Giovanni Terracciano'nun hazırladığı el yapımı taze makarnalarla öğle yemekleri gurme bir deneyime dönüşüyor

18 Ekim 08:52

GASTRO TURKEY

Sheraton markasının global vizyonu ışığında baştan aşağı detaylı bir renovasyonla güncellenerek geçtiğimiz mayıs ayında hizmete açılan Sheraton Istanbul Levent hem misafirlerini hem de İstanbulluları öğle yemeklerinde el yapımı taze makarna menüsü etrafında bir araya getiriyor. Otelin İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano hafta içi öğle yemeklerini kendi damak zevkine göre özelleştirmek isteyenler için zengin bir makarna menüsü tasarladı. Sipariş üzerine hazırlanan el yapımı makarnalar ve taptaze malzemelerle üretilen birbirinden lezzetli soslar, 80’den fazla eşleşme alternatifi ile farklı tatlar arayanlara keşfedilecek yeni lezzetler sunuyor.

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.