İSTANBUL’UN EN GÜZEL MANZARASI EŞLİĞİNDE EŞSİZ BİR YILBAŞI

İstanbul’un en gözde yeme-içme, eğlence ve etkinlik mekanı Oligark İstanbul, 2024’e boğaz manzarası eşliğinde eğlence, müzik ve lezzet dolu bir merhaba demek isteyen konuklarını bekliyor!

5 Aralık 10:15

GASTRO TURKEY

Kuruçeşme Halide Hanım Korusu’nun karşısında yer alan ve İstanbul’un eşsiz manzarasına sahip konumuyla fark yaratan Oligark İstanbul, yılbaşında konuklarına ayrıcalıklı bir kutlama sunuyor. Yeni yılı boğazın eşsiz manzarasında görsel bir şölen ile karşılamak isteyen konuklarına canlı müzik, oryantal şov ile keyifli anlar yaşatacak mekan, yılbaşına özel menüsü ile de bir lezzet yolculuğu sunacak. Grup Troubadours’un canlı müziği eşliğinde eğlenceye doyacak konuklar unutulmaz bir yılbaşı geçirecekler.

Damaklarda iz bırakacak lezzetler 

Oligark İstanbul, yılbaşı menüsünde yer alan balkabağı çorbasından avokadolu deniz ürünleri tabağına, fırında hindi sarmadan ızgara kılıç balığına, çikolatalı kestane truffe’den gece sonu çorbasına çok özel lezzetler ile konuklarına yılbaşı ziyafeti yaşatacak. Yemek sonrası kulüp kısmında loca ve stand seçenekleriyle misafirlerini ağırlayacak olan Oligark İstanbul, havai fişek gösterisi ile görsel bir şölen de sunacak.

Oligark İstanbul

Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Cad. No:58

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


WEB MEDYA AJANS