İstanbul Lokantacılar Odası 24.Olağan Genel Kurulunu yapıyor

İstanbul Lokantacılar Odasının 24.Olağan Genel Kurulu 16.01.2022 ( Pazar Günü) gerçekleşecek

13 Ocak 12:47

GASTRO TURKEY

İstanbul Lokantacılar Odası’nın 24.Olağan Genel Kurulu İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Zeytinburnu Çırpıcı Sosyal Tesislerinde Saat 13.00 / 17.00 arası (16.01.2022)  Pazar günü yapılacaktır. İstanbul Lokantacılar Odasının yönetim Kurulu’nda bulunan, Güler Osmanlı Mutfağı ve Şerbetçi Ali Baba markalarının sahibi Ali Güler olarak, göreve geldiğimizden bu güne kadar üyelerimizle iletişimde kalarak istek ve önerilerini yerine getirmeye çalıştık. Bir gerçeği de üzülerek belirtmek isterim ki  üyelerimizin bir çoğunu ziyaret etme ve tanışma imkanı bulamadım. Sizleri genel kurulumuza davet ediyorum.

Sizlerle bir araya gelerek hem tanışma hem de sektörümüzdeki gelişmeleri istişare etmek istiyorum. Sizlerden gelen dilek ve önerileri alarak önümüzdeki dönemin yol haritasını belirleyeceğiz. İstanbul Lokantacılar Odası olarak büyük bir aileyiz, sizlerin desteğiyle gösterdiğiniz güvenle ve teveccühle genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Pazar günü yapılacak olan İstanbul Lokantacılar Odasının 24.Olağan Genel  Kurulu’na katılmanızı önemle rica ediyorum. Genel Kurul Toplantımız sonrasında üyelerimiz için öğlen yemeğinde bir araya gelerek  sektörel dileklerini alacağız ve  genel kurulumuza katılan siz değerli üyelerimize hediyemiz olacaktır. 24.Olağan Genel Kurulumuz 2022 Yılı için sektörümüze hayırlı olsun diyorum.

Sevgi ve Saygılarımla 
Ali GÜLER 
Adres: İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Zeytinburnu Çırpıcı Sosyal Tesisleri 
Metrobüs / Tramvay / Metro durakları yanı
Otopark sorunu yoktur 
Tarih:16.01.2022 (Bu Pazar)
Saat 13.00 / 17.00 arası

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.