İFTAR SOFRALARI KURULUYOR 

Huzur ve birlikteliğin en güzel dönemi olan Ramazan ayı, aile ve dostlarla iftar sofralarının da kurulacağı bir dönemdir. Geleneksel sofraların en güzelleri, Ramazan ayı boyunca The Grand Tarabya’da

26 Mart 12:13

GASTRO TURKEY

Boğaz’ın en güzel noktası olan Tarabya koyuna hakim manzarasıyla benzersiz lokasyonu, on yılları aşan konukseverlik mirası ile İstanbul’un ikonik otellerinden The Grand Tarabya, Ramazan ayında da misafirlerini özlenen iftar sofralarında buluşturuyor.  The Brasserie Restaurant’ta sunulacak iftar, ud ve arp melodilerinin huzur veren atmosferinde Ramazan ayının ruhuna uygun olarak gerçekleşiyor. İftariyelikler ile başlayan iftar, zeytinyağlı yemekler ve salataların çorbaları takip etmesiyle devam ediyor. Klasik lezzetlerin öne çıktığı açık büfe tarzındaki iftar yemeğinde, börekler, ızgara ve ana yemek çeşitleri sunuluyor.  Ramazan döneminin geçmişten bu yana geleneksel tatları olan şerbetler, boza, salep gibi içecekler de özel istasyonlarda konuklara ikram ediliyor.  İftar sofralarının vazgeçilmezi tatlılar ise, güllaçtan kaymaklı ayva tatlısına, revaniden ekmek kadayıfına uzanan geleneksel tatları içeren geniş bir yelpazede, kumda pişirilmiş Türk kahvesi eşliğinde misafirlere sunulacak. The Grand Tarabya, özlenen Ramazan ruhunu yaşamayı, huzur ve sükunet içinde sevdikleriyle iftar sofralarında bir araya gelmeyi arzulayan misafirlerini bekliyor.  

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


WEB MEDYA AJANS