HOST İSTANBUL’DA, BU YIL CHEF’S CORNER ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR 

Ünlü Şef Rüzgar Sünbül, geleceğin aşçılarıyla birlikte HOST İstanbul’da hünerlerini sergileyecek

10 Mart 11:59

Bölgesinin tek bahar sezonu ev ve mutfak eşyaları fuarı HOST İstanbul’da, bu yıl Chef’s Corner etkinliği gerçekleştiriliyor. Etkinlik kapsamında ünlü şef Rüzgar Sünbül, üniversitelerin aşçılık bölümlerinde okuyan öğrencilerle birlikte 4 gün süren bir workshop düzenleyecek. Rüzgar Şef, fuar alanına kurulan özel mutfakta, katılımcı firmaların inovatif pişirme ürünlerini kullanarak hazırladığı birbirinden lezzetli tarifleri, yine fuardaki firmaların 2020 koleksiyonlarına ait sunum ekipmanları eşliğinde ziyaretçilerin beğenisine sunacak. 

Tarsus Turkey tarafından bu yıl 15.’si gerçekleştirilecek Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı HOST İstanbul, tamamı yerli üreticilerden oluşan 180 firmanın katılımıyla 4-7 Haziran'da kapılarını açıyor. “Cam, Porselen, Seramik, Metal Mutfak Eşyaları, Plastik Ev Gereçleri, Bahçe Aksesuarları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri” alanlarındaki en yeni koleksiyonların ve inovatif ürünlerin bir arada sergileneceği fuar Rüzgar Şef ile aşçılık öğrencilerinin mutfak şovuna da ev sahipliği yapacak. Chef’s Corner isimli etkinlikte dört gün boyunca birbirinden özel tarifler, 2020 tasarımı pişirme ve sunum ekipmanları kullanılarak hazırlanıp servis edilecek. Bu yıl ilk kez düzenlenen workshopta, fuar ziyaretçileri bir taraftan Rüzgar Şef’in mutfak sırlarını öğrenirken, diğer yandan katılımcı firmaların pişirme ve sunum ekipmanlarıyla ilgili yenilikleri hakkında bilgi sahibi olabilecek.

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


TAV