Hindi füme, ilk kez zeytinyağlı ve kekikli 

Polonez’den yepyeni bir lezzet:Zeytinyağlı ve kekikli hindi füme

16 Mart 13:04

GASTRO TURKEY

Polonez, yüksek protein, düşük yağ ve yüzde 25 daha az sodyum içeren Fit Yaşam ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı ve kekiği hindi fümede buluşturan lezzet, Türkiye’de ilk ve tek. Polonez, geleneksel tatları yeni nesil tatlara uyarlayarak özgün lezzet formülleri geliştirmeye devam ediyor. “Fit Yaşam” serisine eklenen Zeytinyağlı ve Kekikli Hindi Füme Eti Türkiye’de ilk kez raflara çıkıyor. 

Kahvaltılarda sıklıkla tercih edilen ikili zeytinyağı ve kekiğin, hindi füme etiyle harmanlanmasından oluşan bu yeni tat,  yüzde 25 oranda daha az sodyum içeriyor. Soğuk sıkım sızma zeytinyağı ve kekik ile harmanlanan hindi füme, odun talaşında fümelenerek , enfes lezzetine kavuşuyor. Yüksek protein içeriği ile,  Sandviçlere, kahvaltı sofralarına ve atıştırmalık tabaklarına lezzet katacak yeni Polonez, “Glutensiz” etiketine de sahip olması ile hem formunu koruyanların yanı sıra hem çölyak hastalarının hem de gluten tüketimine dikkat edenlerin de sofralarında yerini alacak. 

 

 

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


WEB MEDYA AJANS