HAYATA KEYİF VE LEZZET MOLASI: CHALET GARDEN

Swissôtel The Bosphorus’un en sevilen mekanlarından olan Chalet Garden, yaz sezonu ile birlikte yeniden İstanbulluların buluşma noktası oluyor

9 Ağustos 12:09

GASTRO TURKEY

Swissôtel içerisinde İsviçre Alpleri’nin ruhunu sonuna kadar yaşamanızı sağlayan mekanlardan biri olan Chalet, yaz mevsiminin gelmesiyle bahçeye taşındı. Şehrin merkezinde doğa ile iç içe olma ve açık havanın tadını sonuna kadar çıkartabilme fırsatı sunan Chalet Garden, menüsündeki eşsiz lezzetleri, imza içecekleri ve ambiyansıyla unutulmayacak bir deneyim vaat ediyor. 

Şef Soner Kesgin’in hazırladığı menüsünde poke bowl’lar, paylaşımlı tabaklar ve atıştırmalıklar yanı sıra pizza dog, klasik frankfurter ve bratwurst, burger, bun, fajitas gibi seçenekler bulunuyor. Bu lezzetlere geniş içecek menüsü eşlik ediyor.  Aynı zamanda Chalet Garden, yaz boyunca misafirlerine alternatif günlerde farklı sanatçılarla canlı müzik keyfi sunuyor. 

Chalet Garden evcil dostlarımızı da unutmuyor! 25 yıllık Şef Rafet İnce, “Türkiye’nin ilk pet Gurme marketi”ni kurarak 5 yıldır PetChef markasıyla hayvanlara sağlıklı yemekler hazırlıyor. Patili dostlarımızın ihtiyaçlarına göre hazırlanmış Raw (çiğ) ve Naturel (doğal) mamalar ve sağlıklı atıştırmalık ürünler önceden ölçülmüş porsiyonlar halinde www.petchef.com.tr adresinde ve Chalet Garden’da yer alan standta minik dostlarla buluşuyor. Bu yaz da şehrin içinde doğayla iç içe olmak ve yeni deneyimler yaşamak istediğiniz her keyifli an Chalet Garden’da yaşanıyor. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.