GTD Sağlıklı Türk Kahvesi ve Granovskiy Kahve Tadımını gerçekleştirdi

Geleneksel Türk Kahvesinin Ukrayna usulü hazırlama tekniği kullanılarak Ukrayna’nın ünlü «Barista» Vadym Granovskiy, Ukrayna ruhunu katarak klasik kahve tarifini geliştirdi ve Kiev’e özgü Kestane balı ile birleştirerek Kahve Tadımını gerçekleştirdi

3 Ağustos 14:53

GASTRO TURKEY

Bu özel günde Dr. Ender Saraç’ın muhteşem sağlıklı Türk Kahvesini de misafirlerimiz; Ukrayna Başkonsolosu Roman Bey ve eşi Ludmıyla Hanım, Sn. İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt ve değerli basın mensupları deneyimlediler. GT Anadolu Süleymaniye de gerçekleşen bu özel etkinliğimiz GTD Şefi Dilek Çoşan geleneksel Türk Kahvesini yaparak misafirlerimize ikram etmiştir. Etkinlik sonunda Ukrayna Başkonsolosumuz İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt ve Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı Gürkan Boztepe’ye Ukrayna’ya özgü hediyeleri takdim ettiler.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.