EVDEKİ LEZZETLER 'ARZUM FOODIE' İLE HER YERDE SİZİNLE 

Bu yaz sağlıklı, hijyenik beslenme rutininize Arzum Foodie Modern Sefer Tası ile devam etmeniz çok kolay. Evdeki lezzeti aynı sıcaklıkta, aynı tazelikte gittiğiniz her yere taşımaya hazır mısınız?

7 Temmuz 13:50

GASTRO TURKEY

Sağlıklı beslenme rutinine nerede olursa olsun dikkat edenlerin gözdesi Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası, bu yaz vazgeçilmeziniz olmaya aday. Türkiye'de bir ilk olan ve çıktığı ilk günden bugüne çok tercih edilen elektrikli sefer tası, yemek yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazır.  

Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası, evde pişirdiğiniz leziz yemeklerinizi hijyenik, güvenilir ve pratik bir şekilde dilediğiniz yere taşıyabilme imkanı sunuyor. İki yemek kabı ve bir tabağa sahip olan Foodie ile birden fazla yemeği kolaylıkla taşıyabilir, yemeklerinizi 12 dakika gibi kısa bir sürede ısıtabilirsiniz. 

Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası aynı zamanda, dilediğiniz yerde pratik lezzetleri kolayca pişirebilmenizi de sağlıyor. Dilerseniz evde güvenle hazırladığınız yemekleri yanınızda taşıyabilir, dilerseniz de buharda pişirebileceğiniz tüm lezzetler ile ofiste de kolaylıkla sağlıklı beslenebilirsiniz.  

Şık tasarım, kolay taşıma 

Şık ve kompakt tasarımı, çevre dostu taşıma çantası ile çantanızda ya da elinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası eğlenceli dış yüzeyi ile dikkat çekiyor.

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


TAV