EVDE LEZZETLİ BİR KAHVE YAPMANIN SIRRI

Lezzetli Kahvenin Sırrı Russell Hobbs Classics Kahve Öğütücü’de Saklı

3 Temmuz 20:21

GASTRO TURKEY

Evde lezzetli bir kahve yapmanın sırrı şüphesiz ki doğru çekirdek seçimi kadar doğru öğütme işleminden de geçiyor. Taze kavrulmuş çekirdekleri birkaç dakika içerisinde kolayca öğütebilen Russell Hobbs Classics Kahve Öğütücü ise bu sırrın anahtarı oluyor.

Avrupa’nın en sevilen elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, benzersiz ürünü Russell Hobbs Classics Kahve Öğütücü ile kahve keyfini evlere taşıyor. Kahve severlerin vazgeçilmezi olacak ürün, taze kavrulmuş kahve çekirdeklerini ideal boyutlarda yüksek kaliteli çapak öğütücüsü sayesinde 100 gr.’a kadar kahveyi birkaç dakikadan daha az bir sürede kolayca öğütebiliyor. Russell Hobbs Classics Kahve Öğütücü daha iyi demleme ve gelişmiş lezzet için ihtiyaç duyulan boyutları değişken öğütme ayarı ile kullanıcıya sunuyor. 

Kompakt yapısıyla mutfaklarda kendisine kolayca yer bulabilecek Russell Hobbs Classics Kahve Öğütücü’nün yakınabilir haznesi ve kolay temizlenebilir yapısıyla da dikkat çekiyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


TAV