Elite World Hotels’ten yazın sıcak günleri için serinleten lezzetler

Elite World Hotels içinde konumlanan Coffee Company’ler yazın sıcak günlerinde limonata, dondurma ve serinleten lezzetler "smoothies’’ günleri ile misafirlerine ferahlığın kapısını açıyor

27 Haziran 15:28

GASTRO TURKEY

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini bir araya getiren Elite World Hotels, yaz aylarında da misafirlerinin hayatına renk katıyor. 

Elite World Hotels içerisinde konumlanan Coffee Company’nin limonata, dondurma ve serinleten lezzetler "smoothies’’ günleri ile yaz sıcağı eğlence ve keyfe dönüşüyor. 

Yaz boyunca hayatına farklı bir keyif katmak isteyenler elite kup, çikolata aşkı, portakallı C-moothie, kivi detoks smoothie gibi lezzetlerin keyfini çıkarabilirler. 

Ayrıca sevdikleri ile unutamayacakları yaz sohbetlerini bu özel lezzetler eşliğinde Elite World Hotels’in; Taksim, Küçükyalı, Basın Ekspres Yolu, Florya, Sapanca ve Van’daki otellerindeki Coffee Company’lerde gerçekleştirebilirler. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.