Elite World Hotels&Resorts The Grill Ocakbaşı restoranları iftar davetleriniz için hazır

Türk mutfağının lezzetleri, Ramazan ayı boyunca iftar davetlerinde Elite World Hotels&Resorts The Grill restoranlarında misafirlere sunuluyor

26 Mart 11:05

GASTRO TURKEY

Elite World Hotels&Resorts, bu yıl da Ramazan ayı boyunca beş otelinde özel iftar menüsü ile misafirlerini ağırlıyor.

Bir Elite World markası olarak her biri farklı lokasyonlarda aynı lezzet, kalite ve misafirperverlik anlayışıyla hizmet veren The Grill Ocakbaşı, sıcak atmosferinde misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres, Elite World Grand Sapanca, Elite World İstanbul Florya ve Elite World Van’ın The Grill Ocakbaşı restoranlarında Ramazan’a özel lezzetler yer alıyor.

The Grill Ocakbaşı’nın Ramazan ayı boyunca Türk Mutfağı’nın benzersiz lezzetlerinin sunulacağı set menüsü iftariyelik tabağıyla başlıyor.

Çorba, ara sıcak, ana yemek ve tatlıyı içeren zengin bir menüyle doyurucu ve ağırlık vermeyen bir iftar yemeği sunuluyor.

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


Fotoğraf Galerisi

WEB MEDYA AJANS