Dürümle 73’üncü şubesini Ankara’da açtı

Türkiye’nin 16 farklı şehrinde faaliyet gösteren Dürümle, Ankara Karanfil’deki yeni restoranıyla Türkiye’de 73, Ankara’da ise 9 şubeye ulaştı

31 Mayıs 10:50

GASTRO TURKEY

Geleneksel Türk dürüm çeşitlerini yenilikçi yaklaşımlarla sunan ve başarılı adımlarıyla dikkat çeken Dürümle, kendine özgü sosları, sıcacık çıtır çıtır lavaşa sarılı, gerçek ateş ızgarasında pişmiş leziz etleri ve uygun fiyatlı menüleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmış, hızla büyümeye devam ediyor. Ankara Karanfil’de açtığı cadde restoranıyla hem keyifli bir ortam hem de self-servis deneyimiyle seçim kolaylığı sunuyor. 

2018 yılında girdiği pazarda hızla büyüyerek kısa zamanda 16 şehirde 70’in üzerinde restorana ulaşan, 700’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan Dürümle, damak zevkine uygun şekilde geliştirip reçetelendirdiği ürünleri ve çıtayı hep yükselten yaklaşımlarıyla Türkiye’nin güçlü bir değeri olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.Dürümle’nin Ankara Karanfil’deki yeni restoranı ile birlikte Türkiye genelindeki şube sayısı 73’e, Ankara’daki restoran sayısı ise 9’a çıkmış oldu. 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.