DİVAN’DAN İÇİNİZİ ISITACAK KIŞ ÇORBALARI

4 Mevsim Divan projesiyle mevsimsellik ve sürdürülebilirlik ilkelerini kalpten benimseyen Divan’ın deneyimli şef ekibi, yepyeni menüler hazırlamaya ve misafirlerine tadına doyamayacakları gastronomi deneyimleri yaşatmaya devam ediyor

6 Şubat 10:18

 

GASTRO TURKEY

Her tabağın kendine has bir hikayesi olduğuna inanan Divan şefleri bu kez, toprağın kalbinden gelen kök sebzeleri ve en taze yerel ürünleri kullanarak enfes çorbalar hazırlıyor. Kış sofralarının vazgeçilmezi çorbalar, Divan şeflerinin özenli yorumuyla misafirlere ikram ediliyor.

Divan’ın sıcacık ve leziz çorba menüsünde yer alan şifa ve enerji kaynağı Tavuk Suyu Çorbası, topraktan gelen mineralleri ve vitaminleriyle Kök Sebzeleri Çorbası, her kaşığı ile geçmişten günümüze uzanan mutfak kültürümüzün izlerini yansıtan Kara Lahana Çorbası damaklarda unutulmaz bir tat bırakacak. Sağlık ve kolajenin lezzetli bir buluşması olan Kuzu Paça Çorbası ve mutfağımızın klasiklerinden, zeytinyağı ve kıtır ekmekle tamamlanan Mercimek Çorbası kış mevsiminin soğuğunda içinizi ısıtacak.

Divan’ın besleyici ve zengin çorba menüsü, şubat ayı sonuna kadar Lotus Bistro by Divan, Divan Pub Erenköy, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Fuaye, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Brasserie Akasya ve Divan Brasserie Çankaya’da tadılabilecek. 

 

 

 

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


WEB MEDYA AJANS