Divan’da Ekim Ayına Özel Palamut Menüsü

Türk otelciliğinde ve yeme içme sektöründe bir ekol olan Divan Grubu, 5 Ekim- 5 Kasım tarihleri arasında denizin en sevilen ürünlerinden olan palamut balığını, Divan şeflerinin özenle hazırladığı menü ile sevenleriyle buluşuyor

20 Ekim 21:39

GASTRO TURKEY

Türk otelciliğinde ve yeme içme sektöründe bir ekol olan Divan Grubu, 5 Ekim- 5 Kasım tarihleri arasında Divan Brasserie Akasya, Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Bebek, Divan Pub Erenköy ve Divan Pub Ataşehir’de denizin en sevilen ürünlerinden olan palamut balığını, Divan şeflerinin özenle hazırladığı menü ile sevenleriyle buluşuyor. 

Divan Grubu bünyesinde hizmet veren Divan Brasserie Akasya, Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Bebek, Divan Pub Erenköy ve Divan Pub Ataşehir, denizin en sevilen tatlarından palamudu yeniden yorumluyor. Yüksek besin değerine sahip palamut, Divan şefleri tarafından özenle hazırlanan menünün başrolünde yer alıyor.

Deneyimli Divan şeflerinin yorumlarıyla hazırlanarak 5 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında servis edilecek menüde; rezene, portakal, arpacık soğan ve vinegret sos ile servis edilen Lakerda, domates salatası, kıtır palamut derisi, dereotu ve limon sosun eşlik ettiği Palamut Tartar, karamelize kırmızı soğan, domates komposto ve körpe roka ile sunulan Palamut Tava, Karamelize kırmızı soğan ve közlenmiş biber sos ile hazırlanan Palamut ızgara ve karamelize kırmızı soğan, domates komposto, körpe roka ve sarı biber sos ile tatlandırılan Palamut Şiş yer alıyor. 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


ŞERBETÇİ ALİ BABA