DANIŞ RESTAURANT BODRUM’DA KAPILARINI AÇTI

Bodrum’un en gözde koylarından biri olan Gündoğan Küçükbük’te Mare Deluxe Residence içerisinde yer alan “Danış Restaurant” kapılarını açtı

9 Haziran 10:41

GASTRO TURKEY

Bodrum’un mavisi ve yeşili arasında gündüz beach ve restoran, akşam ise modern ocakbaşı konsepti ile hizmet vermeye başlayan Danış Restaurant, otantik ve şık atmosferi ile misafirlerine konfor ve lüksü bir arada yaşatıyor.

Gündüz Akdeniz ve İtalyan lezzetleri, gün batımında hafızalarda eşsiz izler bırakan kokteylleri, akşam ise Antep, Hatay ve Ege mezelerinin yer aldığı modern ocakbaşı konsepti ile hem göze hem de damağa hitap ediyor.

Gurme lezzetleriyle birlikte ünlü isimlerin DJ performansıyla sezona iddialı bir giriş yapan Danış Restaurant, misafirlerine gün batımı eşliğinde sınırsız eğlence sunuyor.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.