Chef’s Signature Menü ile benzersiz bir deneyim

Lima Restaurant “Chef’s Signature Menu” ile sıra dışı bir lezzet deneyimine davet ediyor

17 Mayıs 14:39

GASTRO TURKEY

İzmir Marriott’un Ege Denizi’nin yanı başında yer alan ve misafirlerine keyifli bir gastronomi yolculuğu sunan restoranı Lima; İlkbahar’ın aromasını taşıyan lezzet dolu tadım menüsü Chef’s Signature Menü ile benzersiz bir deneyim vadediyor.  Dönemsel olarak servis edilecek olan menü, damaklarda unutulmaz izler bırakacak ve bir lezzet şöleni yaşatacak.

İzmir'in en güzel konumu kordonda, büyüleyici bir deniz manzarasına sahip olan Lima Restaurant, İzmir Marriott’ın başarılı şeflerinin ellerinden çıkan imza lezzetlerle konuklarına hafızalarda yer edinecek deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Yakın zamanda gerçekleştirdiği renovasyon sonrası sofistike dokunuşlar ve farklı kültürlerden auralar barındıran bir görünüme kavuşan; misafirlerin gastronomi deneyimini üst düzeye taşıyan Lima Restaurant, Dünya mutfağından seçkiler sunduğu menüsünün yanı sıra Mayıs ayından itibaren Chef’s Signature Menu ile de adından söz ettirecek.

Ödüllü şefleri ve farklı pişirme teknikleri ile mevsime göre oluşturduğu menülerini misafirlerinin beğenisine sunan Lima Restaurant; tüm yemeklerin yapımında Ege'den masalara taşınan doğal ve mevsiminde toplanan ürünleri kullanmayı tercih ediyor. Ege’nin özel tatları ve dokusunun sofralara taşındığı Chef’s Signature Menu etkileyici sunumlarıyla Ege Bölgesi’ne ait yerel lezzetleri de meraklıları ile buluşturuyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


WEB MEDYA AJANS