Çayda kapsül devrimi yaşanıyor!

Yalnızca 60 Saniyede Tam Kıvamında Yepyeni Çay Deneyimi    

26 Mayıs 10:46

GASTRO TURKEY

İster bardak ister fincanda… Günümüzün her anında, buluşmalarımızın, sohbetlerimizin, keyfimizin vazgeçilmez eşlikçisi olan çay, şimdi de kapsüle girerek yeni formuyla ezber bozuyor.  

TeaShop; tüm çay çeşitlerini kapsül formunda sunarak bir ilke imza attı. Dökme çay yaprakları ve organik meyve parçaları ile tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan harmanlar, yalnızca 60 saniyede mükemmel bir demle, dengeli, sağlıklı ve keyifli yepyeni bir deneyim sunuyor. Ayrıca TeaShop kapsül çay çeşitleri hem sıcak hem soğuk çay için aynı kapsülü kullanma imkânı veriyor. 

Kapsül çayların özellikleri arasında;

92° su sıcaklığında çayları yakmadan ideal demleme kontrolü ile yumuşak içim,

Yüksek basınçlı su ile çayın demi, aroması ve tadı tam kıvamında bir deneyim,

Her seferinde aynı kalitede içim keyfi,

Ve tüm çay & kahve makinelerine uyumlu kapsül makine kullanım kolaylığı sunması öne çıkıyor.

TeaShop kapsülleri ile buzlu çay hazırlama önerisi

• Makinenizin kapsül kapağını açıp kapatarak kapsül haznesini boşaltın. Hazne boş iken Lungo (büyük fincan ikonu) düğmesine basın. Bu aşama makineden temiz sıcak su geçirerek kendisini temizleyecektir.

• Su bardağı veya büyük fincanı ağzına kadar buz ile doldurun ve bardaklık yerine yerleştirin.

• Mükemmel bir dem ve yumuşak bir akış için TeaShop çay kapsülünü elinizde dairesel çevirerek iyice sallayın, kapsül içindeki çay harmanının serpilme seslerini duymanız lazım.

• TeaShop kapsülünü makineye yerleştirip Lungo düğmesine bir kez basın. Çay akışı tamamlanınca ufak bir kaşık ile karıştırın ve mükemmel içim ile tanışın.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


serbetci alibaba