BURSA KEBAP EVİ’NDEN TAVUK SEVERLERE EŞSİZ LEZZET DENEYİMİ...

Geniş menüsüyle her damak tadını kucaklayan Bursa Kebap Evi, tercihini tavuktan yana kullananları da es geçmiyor

17 Mayıs 13:44

GASTRO TURKEY

Közlenmiş patlıcan yatağında hazırlanan Beğendili Tavuk Külbastı, tadına doyum olmayan lezzeti ve doyurucu porsiyonuyla hem mideyi hem de damakları şenlendiriyor.Geleneksel Osmanlı mutfağının vazgeçilmez tarifi patlıcan beğendi ve beyaz etin en leziz hali tavuk külbastı ile hazırlanan Beğendili Tavuk Külbastı’yı bir kez deneyimleyen müdavimi oluyor. Taze kekik ve biberiye ile marine edilen tavuk etinin lezzeti patlıcan eşsiz tadıyla bambaşka bir boyuta taşınıyor. Çıtır çıtır pide, közlenmiş domates ve biber ile birlikte servis edilen Beğendili Tavuk Külbastı, yaza yaklaşırken formunu korumak ve hafif beslenmek isteyenlerin de favorisi oluyor.  

Güvenilir ürün kalitesi ve eşsiz lezzet...

Birbirinden özel lezzetleri en şık şekilde beğeniye sunan Türkiye’nin ödüllü İskender markası Bursa Kebap Evi, geniş ürün çeşitliliğiyle yediden yetmişe herkesin damak tadına hitap ediyor. Güçlü know how’ı ile dünyada 8 ülkede 13 şubesiyle, Türkiye’de 44 ilde 97 şubesiyle hizmet veren Bursa Kebap Evi, başarılı hijyenik soğuk zincir ile tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşmasını sağlıyor. Tüm şubelerinde İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemekler, Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünler menüsünde yer alıyor. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


WEB MEDYA AJANS