BODRUM’DA BU YAZ İKİ ADRESİNİZ VAR!

Yaz aylarının vazgeçilmez tatil beldesi Bodrum’da Bitez şubesinde misafirlerini ağırlamaya devam eden Köşebaşı, Bayram’da yeniden hizmete başlayacak Türkbükü şubesiyle de sıcak Bodrum akşamlarında lezzet dolu iki adres sunuyor

31 Mayıs 11:26

GASTRO TURKEY

Adana ve Tarsus mutfak kültürünü, özüne bağlı kalarak modernize eden, yerli ve yabancı lezzet severlerle buluşturan Köşebaşı, Bitez ve Türkbükü şubeleriyle bu yaz da Bodrum’un en gözde lokasyonlarından olmaya devam ediyor. Her iki şubenin menüsünde de Köşebaşı klasiklerinin yanı sıra vegan/vejetaryen seçenekler yer alıyor. Köşebaşı, Bitez ve Türkbükü şubelerinde özel olarak sunulan kokteyl menüleri ile de misafirlerine unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşamasını sağlıyor.  

Yaz boyu püfür püfür esen terası ve serin bahçesiyle Bitez ve denize nazır iskelesiyle Türkbükü  şubeleri, bu yaz Bodrum’a gelenlere lezzet dolu alternatifler sunuyor. 

Dünyanın en iyi 50 restoranından biri ödüllü Köşebaşı, Bitez ve Türkbükü şubelerinde, klasikleşen lezzetleri, kokteyl seçenekleri ve dj müzikleri eşliğinde misafirlerine keyif dolu bir akşam geçirme fırsatı sunuyor. Ayrıca Köşebaşı, Türkbükü şubesiyle tüm lezzetlerini  ‘fuudy’ uygulaması üzerinden paket servis hizmeti ile dilediğiniz yere taşıyor.

Köşebaşı Türkbükü

https://www.kosebasi.com/sube/turkbuku/

Liman Cad. No:44 Göltürkbükü-Bodrum/Muğla

Türkbükü / Muğla / Türkiye

0532 405 24 22

turkbuku@kosebasi.com

Köşebaşı Bitez

https://www.kosebasi.com/sube/bitez/

Atatürk Blv. No:118, 48470

Bodrum / Muğla / Türkiye

0535 773 72 72

bitez@kosebasi.com

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.