Bodrum Coffee Festival’de Müzik Ziyafeti

Zai Bodrum Coffee Festival 6-7-8 Mayıs 2022’de kapılarını kahve severlere açmaya hazırlanıyor

29 Nisan 09:18

Kahve severler festivalde Hande Mehan, Kerem Görsev Trio feat, Fatih Erkoç Jazz Project ve Gaye Su Akyol’un canlı performansları ile keyifli anlar yaşayacak. Dream Sales Machine’in dünya markası etkinliği olan Kahve Festivalleri 2022 Sezonunun ilk festivalini 6-7-8 Mayıs Bodrum Zai Yaşam’da “Zai Bodrum Coffee Festival” olarak gerçekleştirecek.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen nitelikli kahve etrafındaki markaları ve katılımcıları ağırlayacak olan Zai Bodrum Coffee Festival’de 6 Mayıs Cuma 21:30 Hande Mehan, 7 Mayıs Cumartesi 21:30 Kerem Görsev Trio feat. Fatih Erkoç Jazz Project ve 8 Mayıs Pazar 21:30’da Gaye Su Akyol "Sayfiye Havası" canlı performanslarıyla kahve severler müziğe doyacak. Bodrum’un ardından 27-28-29 Mayıs’ta İzmir’de, 3-4-5 Haziran’da Diyarbakır’da, 23-24-25 Eylül’de Ankara’da, 6-7-8-9 Ekim’de de İstanbul’da Coffee Festival gerçekleştirilecek. Bodrum, İzmir, İstanbul, Muğla ve Ankara’nın önemli kahve dükkanlarının bir araya geleceği Coffee Festival'de kahve seminerleri, kahve atölyeleri, tadımlar, müzik dinletileri, konserler ve sergiler kahve severler ile buluşacak.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.