Baydöner ve İshak Bey geleneksel lezzetleriyle İstanbul Festivali’nde ! 

23 gün boyunca kültür ve sanatın adresi olacak İstanbul Festivali’nde eğlenceye, Apaz Group’un tadına doyum olmaz lezzetleri eşlik ediyor.

24 Temmuz 11:28

GASTRO TURKEY

Türk mutfağının geleneksel tatlarını kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla lezzet tutkunlarının beğenisine sunan Apaz Group, Baydöner ve İshak Bey markalarıyla festivale lezzet katıyor.

Apaz Group, tadına doyum olmaz lezzetlerini 23 Temmuz – 14 Ağustos tarihleri arasında Yenikapı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek İstanbul Festivali’nde lezzet severlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Apaz Group, gerçekleşecek festivalde Baydöner ve İshak Bey markalarıyla yer alacak.

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetleriyle dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner leziz iskenderi ile yenilenen yüzüyle müdavimlerine hizmet vermeye devam eden İshak Bey markası ise festivalde, karavanla dürüm ürününü lezzet tutkunlarıyla buluşturacak. 

Apaz Group CMO’su Semih Dadaş, Apaz Group’un lezzet markalarını tüketicileriyle buluşturmaya devam ettiğini belirtti ve ekledi: “İstanbul Festivali’nde de Türk mutfağının geleneksel tatlarını, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla lezzet tutkunlarının beğenisine sunacağız. 15 yıldır tüketicilerimizle bizleri bir araya getiren her buluşma noktasında eşsiz lezzetlerimizle onların yanlarında olduk. 23 gün sürecek İstanbul Festivali’nde lezzetlerimizi tüketicilerimizle buluşturacağımız için heyecanlıyız. Herkesin çok sevdiği menülerimiz, gün boyu sürecek etkinliklerin mola noktaları olacak. Festivale katılacak herkesi, damaklarda iz bırakan lezzetlerimizi deneyimlemeye davet ediyoruz.”

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.