Asar ” Hizmet Etmek İçin Bu Yola Çıktık”

Antalya Börekçiler Yufkacılar ve Kadayıfçılar Etli Pideciler Kafeteryacılar Kafe Barlar Esnaf Odası Başkan Adayı Adnan Asar, seçime sayılı günler kala esnafları ziyaret edip destek istiyor

23 Kasım 10:16

GASTRO TURKEY

Esnafın yoğun ilgi ve sevgi gösterdiği Asar, projelerini kısa süre tüm esnaflara anlatacaklarını söyledi.Asar, kendisi ve ekibinin aynı zorlukları yaşadıkları esnafların sorunlarını çözmek ve yeni kalıcı projelere imza atmak için aday olduklarını ifade ettiği açıklamasında; “ bizler makam için değil, hizmet için bu yola çıktık. Hizmet vermek ve projelerimizi yaşama geçirmek için çıktığımız bu yolda esnaf kardeşlerimizin bizlere gereken desteği vereceğine yürekten inanıyorum. Ortak akılla, bu güne kadar çözülemeyen sorunları çözeceğiz” dedi.

Seçim yarışının bir kavga olmadığının da altını çizen Asar, “biz birilerini karalayarak bir yerlere gelmek çabası içinde asla olmayacağız. Sadece yapılamayanları eleştiriyor ve bizim daha geniş ufkumuz olduğunu iddia ediyoruz” diyerek sürdüğünü konuşmasında kısa süre sonra projelerini açıklayacaklarının altını çizdi.

 

   

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


serbetci alibaba