Antakya Yöresel Lezzetler, Şemun Gıda

Şemun Gıda Ürünleri Turizm Ticaret Üretim Limited Şirketi 2013 yılında Yeşilpınar Mah. Yeşilyurt Cad. No:105 Defne / HATAY adresinde kurulan ve Antakya yöresel ürünlerinin üretimini son teknoloji ile gerçekleştiren bir kuruluş

28 Eylül 00:40

GASTRO TURKEY - Mehmet BİRTEK

Şemun Gıda Ürünleri Turizm Ticaret Üretim Limited Şirketi, marka adıyla Şemun Antakya Yöresel Lezzetler; Avrupa Birliği Standartları’na uygun, imalatı ve makineleri ile Hatay’da ilk dondurulmuş yüksek kalitede, Oruk üretimi yapan firmadır. 

Hatay’ın eşsiz lezzetlerini, İçli Köfte ve çeşitleri başta olmak üzere; Oruk ve Hatay’ın diğer yöresel lezzetleri olan Saç Oruğu, Biberli Ekmek, Kaytaz Böreği, Ispanaklı Börek, Ispanaklı Gözleme, Kıymalı Semirsek, Külçe, Kıymalı Zinglet Böreği, Peynirli Börek, Yöresel Simit, Peynirli Poğaça, Kömbe Kurabiyesi, Ballı Kurabiye ve Hatay’ın zengin coğrafyasına ait daha birçok ürünü; geleneksel tadını bozmadan, “yöresel lezzet, evrensel kalite” sloganıyla üretim yapıyor. 

Çoğunluğunu kadınların oluşturduğu özverili, titiz çalışanlarıyla ve alanında uzman teknik ekibiyle sürdürdüğü modern işletmecilik kültürü ile sürekli gelişmeyi ve hep daha iyisini hedeflemeyi ilke ediniyor. Tesislerinde tam donanıma sahip gıda analizlerinin yapıldığı bir laboratuvar da kurulmuş.

Marka adı Şemun Antakya Yöresel Lezzetler olarak; doğal ve yüksek kalite hammaddeleriyle, hijyenik şartlarda üretimiyle ürettiği ürünleri -38 ºC’de şoklayarak, profesyonel ambalajlama işlemleri sonrası, -18ºC soğuk zincirini kırmadan, müşterileri ile buluşturuyor. Ürünlerini profesyonel lojistik firmaları ile Türkiye’nin her noktasına sevk edebilmektedir. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.