Lezzeti Kestane Kahve Dünyası Dondurmasıyla Buluştu

Kışın Vazgeçilmez Lezzeti Kestane Kahve Dünyası Dondurmasıyla Buluştu

11 Ocak 11:24

GASTRO TURKEY

Misafirlerine 11 çeşit dondurmasının yanı sıra her ay mevsimin farklı lezzetleriyle hazırladığı “Ayın Dondurması”nı sunan Kahve Dünyası Ocak ayında herkesi Kestaneli Dondurma’yı tatmaya çağırıyor. 

Bu özel lezzet sadece 1-31 Ocak tarihleri arasında Kahve Dünyası mağazalarında sizi bekliyor. Mutlaka deneyin!

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her ay mevsimin farklı lezzetleriyle hazırladığı “Ayın Dondurması” konsepti çerçevesindeOcak ayında misafirlerine Kestaneli Dondurma’yı sunuyor. Kış denildiğinde akla gelen ilk lezzetlerden biri olan kestaneyi dondurmayla buluşturan bu eşsiz lezzet, sadece bir ay boyunca Kahve Dünyası mağazalarında dondurma tutkunlarını bekliyor.

Lezzetini tam yağlı Jersey inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması ve özenle seçilerek toplanmış kestanelerle hazırlanan kestane şekerinden alan, Kestaneli Dondurma, koruyucu ve renklendirici içermiyor. Dondurma tutkunları Ayın Dondurması’nın yanı sıra Kahve Dünyası’nda dört mevsim boyunca menüde yer alan kaymaklı, vanilyalı, bitter çikolatalı, sütlü çikolatalı, fıstıklı, bal badem karamelli, damla sakızlı, kahveli, limonlu, çilekli ve vişneli dondurma çeşitlerini de severek tüketiyor. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.